Mesaj

EU e-Privacy Directive

Vizualizați Documentele Directivei

Vizualizați Documentele GDPR

Cum iti apara sindicatul drepturile?

SINDICATUL, pentru problemele legate de locul tau de munca, iti acorda consultanta GRATUITA! Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ceri ajutorul lui!

SINDICATUL te apara. Nu esti singur. Sesizeaza organizatia sindicala sa-ti rezolve problemele!

SINDICATUL are dreptul legal de a promova actiuni in justitie in numele si in interesul tau. Spune problemele tale!

SINDICATUL te poate reprezenta in fata angajatorului. Nu vei fi singur la discutii si negocieri dificile!

SINDICATUL are expertiza si iti da ajutorul la toate problemele legate de serviciu.